Nodarbības bērnu loģiskās un radošās domāšanas attīstībai

Attīstošās nodarbības bērniem – palīdzi savam bērnam atklāt viņa potenciālu!

Starptautiski atzītā Numicon metode sertificētu pedagogu vadībā ļauj bērniem vecumā no 3 līdz 7 gadiem izzināt skaitļus, trenēt atmiņu un iepazīt pasauli radošā, attīstību veicinošā veidā

Kā nezaudēt bērna prāta asumu digitālajā laikmetā?

Jebkura mīloša vecāka sapnis ir par labāku nākotni savam bērnam. Taču neviens nevar paskaidrot, kas tad patiesi būs labākais tieši viņam. Kā neapjukt visās iespējās, kas varētu palīdzēt bērnam atklāt viņa patieso potenciālu?

Šobrīd, kad gandrīz nekas nevar notikt bez digitālās pasaules izmantošanas, aktuāls ir jautājums kā bērnam nezaudēt prāta asumu un radošu pieeju? Kā palīdzēt bērnam sagatavoties skolai ne vien akadēmisko zināšanu bet arī emocionālās un radošās stabilitātes jomā?

OXFORD UNIVERSITY PRESS NUMICON metode

Numicon attīstošās nodarbības bērniem

Piedāvājam aizraujošas un attīstošas nodarbības bērniem vecumā no 3 līdz 7 gadiem, lai vērtīgi pavadītu laiku pēc bērnudārza vai skolas. Nodarbību  mērķis ir pēc starptautiski atzītas Numicon metodikas attīstīt loģisko un radošo domāšanu, kā rezultātā izdodas veiksmīgi trenēt bērna atmiņu un koncentrēšanās spējas.  

Numicon ir īpaša matemātisko sakarību un aritmētisko darbību apgūšanas tehnika, kas izstrādāta Oksfordas Universitātes zinātniskajā centrā. Šī multisensorā metodika palīdz izprast skaitļus, mērvienības, pulksteni, ģeometriskās figūras un to sakarības, māca izzināt pasauli un abstraktus konceptus apgūt darot, redzot, taustot un jūtot, runājot un arī lasot.

0 +
gadu pieredze Latvijā
0 +
bērniem vecumā no 3 līdz 7 gadiem
0 +
bērni jau apmeklējuši Zinību centra nodarbības
0 +
pasaules valstīs izmantota izglītības programma​

Kāpēc izvēlēties Multimetode Numicon attīstošās nodarbības bērniem?

Pārbaudīta programma

Piedāvājam starptautiski atzītu un Latvijā vienīgo licencēto Numicon  izglītības programmu jau kopš 2018. gada.

Sertificēti skolotāji

Izveidota cieša sadarbība ar Oksfordas Universitātes zinātnisko centru, kur notiek visu mūsu pedagogu sertifikācija.

Individuāla pieeja

Veidojam mazas apmācību grupas, lai varētu nodrošināt patiesi individuālu pieeju ikkatram bērnam pēc viņa iedzimtajām dotībām.

Vairāk par Numicon

Tā kā skaitļu pasauli bērns uztver ļoti abstrakti, tad tas ir jāpasniedz ļoti dažādos veidos. Īpašā metodikā tiek piedāvātas dažādas aktivitātes, darbojoties ar īpašām Numicon figūrām, bērns veiksmīgāk izprot skaitļus, matemātiskās darbības, mērvienības, ģeometriskās figūras un izzina apkārtējo pasauli. Tādā veidā bērns attīsta ne tikai loģisko, bet arī radošo domāšanu, koncentrēšanās spējas un atmiņu.

Atsauksmes

“No sirds rekomendēju Menar mentālās aritmētikas skoliņu. Bērni ir iemācījušies ne tikai rēķināt, bet ir ievērojami uzlabojušās koncentrēšanās spējas skolā.”
- Zane Apsīte -
"Izsaku komplimentu par attālināto mācību vadīšanu. Jūsu stundās novēroju, ka ir gan disciplīna, gan iesaiste, gan bērni ir aizrautīgi, līdz ar to motivēti. Prieks to piedzīvot!"
– Rotas mamma Elīna -
“Astoņu mēnešu laikā NUMICON nodarbībās Marta (kurai 4 gadi) rēķina, zin un izprot skaitļus, māk uzrakstīt tos, zin figūras, sakarības, liels uzsvars tiek likts uz loģikas uzdevumiem.”
- LINDA ŠŪPULNIECE -

Kā Numicon palīdz bērna attīstībai

Uzlabo koncentrēšanās spējas

Numicon nodarbību multisensorā pieeja, kas balstīta informācijas pasniegšanā un apgūšanā dažādos veidos, manāmi uzlabo bērna koncentrēšanās spējas.

Sagatavo bērnu skolai

Pateicoties laicīgi attīstītiem talantiem, iestājoties skolā bērns būs ieguvis pārliecību par savām spējām apgūt jaunas zināšanas un izzināt pasauli.

Attīsta loģisko un radošo domāšanu

Šī metodika ļauj bērnam izzināt pasauli un vienlīdz veiksmīgi attīstīt gan radošo, gan loģisko domāšanu, veicinot komunikācijas spējas. 

“Lieliska vieta, kurā bērniem augt un attīstīties matemātikas garā, turklāt ļoti interesantā veidā!”

“Astoņu mēnešu laikā NUMICON nodarbībās Marta (kurai 4 gadi) rēķina, zin un izprot skaitļus māk uzrakstīt tos, zin figūras, sakarības, liels uzsvars tiek likts uz loģikas uzdevumiem. Nodarbības viņa uztver kā vietu, kurā var spēlēt spēles, veikt interesantus uzdevumus, bet ne kā klasiskas un garlaicīgas matemātikas nodarbības. Paldies Multimetode – mēs noteikti turpināsim izglītoties!​”

- Linda šūpulniece -

Ko bērns iegūst, mācoties pie mums

Acīmredzami rezultāti

Mūsu ilggadējā pieredze rāda, ka pamanāms progress bērna attīstībā un domāšanā novērojams jau pēc viena mēneša Numicon nodarbībās.

Sertificēti pasniedzēji

Savā komandā esam sapulcējuši Oksfordas Universitātes zinātniskā centra sertificētus profesionāļus, kas nebaidās no izaicinājumiem un mīl darbu ar bērniem.

Pielāgota programma

Nodrošinām individuālu pieeju katram bērnam, īpašu uzmanību pievēršot bērna iedzimtajām dotībām un dinamikas izvērtējumam pirmo nodarbību laikā.

Droša un mūsdienīga vide

Iespēja apmeklēt nodarbības klātienē Rīgas centrā mājīgās, gaišās tikko izremontētās telpās ar plašu, drošu rotaļu laukumu slēgtā iekšpagalmā.

Ērta atrašanās vieta

Klātienes nodarbības atrodas ērtā vietā Rīgas centrā un Pārdaugavas filiālēs ar bezmaksas autostāvvietu.

Iespēja mācīties attālināti

Piedāvājam iespēju piedalīties nodarbībās arī attālināti online no jebkuras vietas Latvijā, saņemot apmācībai nepieciešamos materiālus.

Ieskaties

Kā tas notiks?

1. Aizpildi anketu

Aizpildi anketu zemāk, un mēs ar Tevi sazināsimies 24 stundu laikā, lai uzklausītu Tavas vēlmes, precīzāk pastāsītu par Numicon apmācībām un norunātu ērtāko pirmās tikšanās laiku.

2. Apmeklē 2 bezmaksas nodarbības

Ja pēc sarunas vēlēsies pieteikt savu bērnu Numicon attīstošajām nodarbībām bērniem, tad sniegsim Tev iespēju apmeklēt divas 45 minūšu bezmaksas nodarbības ieskatam metodikā.

3. Izlem, vai vēlies turpināt

Ja pēc 2 nodarbību apmeklēšanas vēlēsies turpināt apmācību, slēgsim līgumu un gaidīsim Tavu bērnu nodarbībās klātienē vai online un palīdzēsim attīstīt viņa domāšanu nākamajā līmenī.

Nodarbību saraksts

3 - 4 gadi 4 - 5 gadi 6 - 7 gadi
Indrānu iela 13 (Centrs)
Pirmdiena un Trešdiena
18.00-18.45
Pirmdiena un Trešdiena
17.00-17.45
Pirmdiena un Trešdiena
19.00-19.45
Otrdiena un Ceturtdiena
17.00-17.45
Otrdiena un Ceturtdiena
18.00-18.45
Otrdiena un Ceturtdiena
19.00-19.45
Apūzes iela 34 (Šampēteris)
Pirmdiena un Trešdiena
18.00-18.45
Ceturtdiena
18.00-19.45
Otrdiena
18.00-19.45
Piektdiena
18.00-19.45
Sestdiena
9.00-10.45
ONLINE
Otrdiena un Ceturtdiena
17.00-17.45
Sestdiena
9.00-10.45

Cenrādis

Nodarbības ilgums

Cena

45 min nodarbība:

9.00 €

1 h 45 min nodarbība:

18.00 €

Pirmās divas nodarbības bez maksas!

Cenrādis

Piesakies bezmaksas nodarbībām!

Aizpildi pieteikuma formu un mēs ar Tevi sazināsimies 24 stundu laikā, lai uzklausītu Tavas vēlmes, precīzāk pastāsītu par Numicon apmācībām un norunātu ērtāko laiku pirmās bezmaksas nodarbības apmeklējumam, lai vari piedzīvot metodiku pats savām acīm.

Bezmaksas piedāvājumā iekļauts:
Parasti 18.00 €
Tagad 0.00 €

Pirmās divas nodarbības 18 € vērtībā bez maksas!

Garantējam acīmredzamu rezultātu

Mūsu sertificētie skolotāji rūpīgi seko metodoloģijas attīstībai un vienmēr meklē individuālu pieeju ikkatram audzēknim, tāpēc mēs garantējam acīmredzamus uzlabojumus bērna attīstībā kā loģiskajā, tā radošajā domāšanā jau pēc pirmā apmācību mēneša!

Palīdzi bērnam sasniegt viņa potenciālu!

Piesakies bezmaksas Numicon attīstošajām nodarbībām bērniem un pārliecinies pats, kā Tavs bērns var attīstīt savu prātu nākamajā līmenī!

Kontakti:
Rekvizīti: