Nodarbības bērnu loģiskās un radošās domāšanas attīstībai

Menar nodarbības bērniem – palīdzi savai atvasei apgūt prāta spējas un radošo potenciālu vienuviet!

Starptautiski atzītā Mental Arithmetic metode sertificētu pedagogu vadībā palīdz bērniem un jauniešiem vecumā no 5 līdz 14 gadiem attīstīt savu ne tikai loģisko, bet arī radošo domāšanu, iemācoties ātri skaitļot prātā attīstību un pārliecību veicinošā veidā.

Kā jau bērnībā nodrošināt bērna karjeras iespējas?

Jebkura mīloša vecāka sapnis ir par labāku nākotni savam bērnam. Taču neviens nevar paskaidrot, kas tad patiesi būs labākais tieši viņam. Kā neapjukt visās iespējās, kas varētu palīdzēt bērnam sasniegt viņa patieso potenciālu?

Šobrīd, kad gandrīz nekas nevar notikt bez digitālās pasaules izmantošanas, aktuāls ir jautājums kā bērnam nezaudēt prāta asumu un radošu pieeju? 

Kā viņam izdosies konkurēt darba tirgū pret tehnoloģiju risinājumiem, kad matemātiskās darbības un aprēķinus arvien biežāk rekordātrumā veic datori?

MENAR Mental Arithmetic metode

Menar prāta treniņa nodarbības bērniem

Piedāvājam aizraujošas nodarbības bērniem vecumā no 5 līdz 14 gadiem , lai vērtīgi pavadītu laiku pēc bērnudārza vai skolas. Nodarbību mērķis ir pēc starptautiski atzītas Mental Arithmetic metodikas attīstīt loģisko un radošo domāšanu, kā rezultātā izdodas veiksmīgi trenēt bērna atmiņu un koncentrēšanās spējas.  

Menar Mental Arithmetic ir īpaša matemātisko sakarību un aritmētisko darbību apgūšanas tehnika, kuras pirmsākumi meklējami senajā Mezopotāmijā aptuveni 3000 gadu pirms mūsu ēras. Šī internacionāli atzītā metodika palīdz izprast skaitļus un ļoti ātri atrisināt matemātiskos uzdevumus, saskaitot vai atņemot gan vienciparu, gan divciparu skaitļus pārsteidzošā ātrumā, izmantojot senos skaitāmos kauliņus – abaku. 

0 +
gadu pieredze Latvijā
0 +
bērniem vecumā no 5 līdz 14 gadiem
0 +
bērni jau apmeklējuši Zinību centra nodarbības
0
pasaules valstīs izmantota izglītības programma​

Kāpēc izvēlēties Multimetode Menar nodarbības bērniem?

Pārbaudīta programma

Piedāvājam starptautiski atzītu un Latvijā vienīgo licencēto Menar izglītības programmu jau kopš 2016. gada.

Sertificēti skolotāji

Mūsu komandu veido sertificēti skolotāji, kas rūpīgi seko metodoloģijas attīstībai un vienmēr meklē jaunus veidus, kā palīdzēt bērniem augt.

Individuāla pieeja

Veidojam mazas apmācību grupas, lai varētu nodrošināt individuālu pieeju ikkatram bērnam, veicot regulārus katra bērna dinamikas rādītājus.

Vairāk par Menar

Tā kā skaitļu pasauli bērns uztver ļoti abstrakti, tad tas ir jāpasniedz ļoti dažādos veidos. 

Apmācības procesā, saskaņā ar starptautiskās franšīzes “Menar Mental Arithmetic” programmu, bērni vispirms iemācās skaitļot, izmantojot senos skaitāmos kauliņus – abaku. Tad bērni vizualizē abaku prātā un veic aritmētiskās darbības, ar pirkstiem gaisā bīdot iztēlotos abaka kauliņus. 

Nodarbības laikā bērniem tiek attīstīta loģiskā un radošā domāšana, kas ikdienas situācijās noder ik uz soļa. Tāpat tiek trenēta bērna atmiņa, koncentrēšanās un vizualizācijas spējas, kas ļoti noder jebkurā mācību priekšmetā. 

MŪSU AUDZĒKNES STĀSTS

Sudraba medaļa starptautiskajā "Menar" olimpiādē vien 6 mēnešu laikā

2019. gada maijā Krievijā Sanktpēterburgā notika starptautiskā interešu izglītības centra “Menar” olimpiāde, kurā 120 dalībnieku konkurencē otro vietu rēķināšanā galvā ieguva mūsu Menar apmācību dalībniece Karlīna Mērija Bernharde no Rīgas. 

Karlīna pāris sekundēs spēj prātā saskaitīt un atņemt divciparu skaitļus. Karlīnas skolotāja Alīna Heidenberga saka, ka redzot, kā meitene skaitļo, cilvēki brīnās, jo tas izskatās neticami. Taču, lai sasniegtu šādu līmeni ir jāiegulda liels darbs un regulāri jātrenējas.

“Mēs īpaši lepojamies, ka Karlīnai tikai 6 mēnešu laikā izdevies sasniegt tik augstu līmeni. Katru bērnu redzam kā unikālu personību ar savām dotībām un plašu potenciālu. Mums, pieaugušajiem, ir tikai jāpalīdz bērnam attīstīt savu individualitāti un intelekta spējas. Tieši tāpēc mūsu nodarbības ir pieejamas visiem un, lai apgūtu radošo aritmētiku, jāpazīst tikai skaitļi, jo programmu visi bērni apgūt vienlaicīgi,” atzīst mūsu zinību centra direktore Egija Vīka.

” “Menar“ sāku apmeklēt tikai pusgadu atpakaļ, nodarbības notika vienu reizi nedēļā, taču es ļoti daudz trenējos mājās. Man ļoti patīk mentālās aritmētikas nodarbības, jo rēķināšanā tiek iesaistītas spēlēs. ”
Karlīna Mērija Bernharde
"Menar" audzēkne

Atsauksmes

“No sirds rekomendēju Menar mentālās aritmētikas skoliņu. Bērni ir iemācījušies ne tikai rēķināt, bet ir ievērojami uzlabojušās koncentrēšanās spējas skolā.”
- Zane Apsīte -
"Izsaku komplimentu par attālināto mācību vadīšanu. Jūsu stundās novēroju, ka ir gan disciplīna, gan iesaiste, gan bērni ir aizrautīgi, līdz ar to motivēti. Prieks to piedzīvot!"
– Rotas mamma Elīna -
“Marta (4 g.v.) nodarbības uztver kā vietu, kurā var spēlēt spēles, veikt interesantus uzdevumus, bet ne kā klasiskas un garlaicīgas matemātikas nodarbības. Paldies #MENAR Latvia mēs noteikti turpināsim izglītoties!”
- LINDA ŠŪPULNIECE -

Kā Menar nodarbības bērniem palīdz to attīstībai

Uzlabo koncentrēšanās spējas

Menar nodarbību multisensorā pieeja, kas balstīta informācijas pasniegšanā un apgūšanā dažādos veidos, manāmi uzlabo bērna koncentrēšanās spējas.

Sagatavo bērnu skolai

Pateicoties laicīgi attīstītiem talantiem, iestājoties skolā bērns būs ieguvis pārliecību par savām spējām apgūt jaunas zināšanas,  un izzināt pasauli.

Attīsta loģisko un radošo domāšanu

Šī metodika ļauj bērnam ne vien uzlabot matemātiskās spējas, bet arī attīstīt radošo domāšanu, veicinot komunikācijas spējas un uzlabotas sekmes dažādos mācību priekšmetos. 

“Bērni ir iemācījušies ne tikai rēķināt, bet ir ievērojami uzlabojušās koncentrēšanās spējas skolā”

“No sirds rekomendēju Menar mentālās aritmētikas skoliņu. To apmeklē abi mani bērni jau otro gadu. Bērni ir iemācījušies ne tikai rēķināt (jūtu, ka ļoti drīz es vairs nevarēšu viņiem tikt līdzi 🙂), bet ir ievērojami uzlabojušās koncentrēšanās spējas skolā, kas arī bija galvenais iemesls, kāpēc izvēlējāmies Menar. Bērni ar patiesi lielu prieku dodas uz Menar nodarbībām. Paldies skolotājai Alīnai!”

- Zane Apsīte -

Ko bērns iegūst, mācoties pie mums

Acīmredzami rezultāti

Sešu mēnešu laikā bērns iemācās pāris sekunžu laikā saskaitīt un atņemt divciparu skaitļus prātā. Pieredze rāda, ka šajā laikā sekmes skolā uzlabojas dažādos mācību priekšmetos.

Sertificēti pasniedzēji

Savā komandā esam sapulcējuši augsti sertificētus profesionāļus, kas nebaidās no izaicinājumiem, ir apguvuši metodikas vissmalkākās nianses un mīl darbu ar bērniem.

Pielāgota programma

Nodrošinām individuālu pieeju katram bērnam, īpašu uzmanību pievēršot bērna iedzimtajām dotībām un dinamikas izvērtējumam pirmo nodarbību laikā.

Droša un mūsdienīga vide

Iespēja apmeklēt nodarbības klātienē Rīgas centrā mājīgās, gaišās tikko izremontētās telpās ar plašu, drošu rotaļu laukumu slēgtā iekšpagalmā.

Ērta atrašanās vieta

Klātienes nodarbības atrodas ērtā vietā Rīgas centrā un Pārdaugavas filiālēs ar bezmaksas autostāvvietu.

Iespēja mācīties attālināti

Piedāvājam iespēju piedalīties nodarbībās arī attālināti online no jebkuras vietas Latvijā, saņemot apmācībai nepieciešamos materiālus.

Ieskaties

Kā tas notiks?

1. Aizpildi anketu

Aizpildi anketu zemāk, un mēs ar Tevi sazināsimies 24 stundu laikā, lai uzklausītu Tavas vēlmes, precīzāk pastāsītu par Menar apmācībām un norunātu ērtāko pirmās tikšanās laiku.

2. Apmeklē 2 bezmaksas nodarbības bērniem

Ja pēc sarunas vēlēsies pieteikt savu bērnu Menar nodarbībām, tad sniegsim Tev iespēju apmeklēt divas 45 minūšu bezmaksas nodarbības 24 Euro vērtībā ieskatam metodikā.

3. Izlem, vai vēlies turpināt

Ja pēc 2 nodarbību apmeklēšanas vēlēsies turpināt apmācību, slēgsim līgumu un gaidīsim Tavu bērnu nodarbībās klātienē vai online un palīdzēsim attīstīt viņa domāšanu nākamajā līmenī.

Nodarbību saraksts

5-6 gadi 7-9 gadi 10-12 gadi
Indrānu iela 13 (Centrs)
Pirmdiena un Trešdiena
18.30-19.30
Pirmdiena un Trešdiena
17.15-18.15 (krievu val.)
Piektdiena
17.30-19.40
Otrdiena un Ceturtdiena
17.15-18.15
Mazā Nometņu iela 31 (Āgenskalns)
Pirmdiena un Trešdiena
18.30-19.30
Otrdiena un Ceturtdiena
17.15-18.15
Piektdiena
15.00-17.10
Piektdiena
17.30-19.40
ONLINE
Pirmdiena un Trešdiena
14.45-15.45 (krievu val.)
Pirmdiena un Trešdiena
17.15-18.15
Otrdiena un Ceturtdiena
17.15-18.15

Cenrādis

Nodarbības ilgums

Cena

1 h nodarbība:

12.00 €

2 h 10 min nodarbība:

24.00 €

Pirmās divas nodarbības bez maksas!

Piesakies bezmaksas nodarbībām bērniem!

Aizpildi pieteikuma formu un mēs ar Tevi sazināsimies 24 stundu laikā, lai uzklausītu Tavas vēlmes, precīzāk pastāsītu par Menar apmācībām un norunātu ērtāko laiku pirmās bezmaksas nodarbības apmeklējumam, lai vari piedzīvot metodiku pats savām acīm.

Bezmaksas piedāvājumā iekļauts:
Parasti 24.00 €
Tagad 0.00 €

Pirmās divas nodarbības 24 € vērtībā bez maksas!

Garantējam acīmredzamu rezultātu

Mūsu sertificētie skolotāji rūpīgi seko metodoloģijas attīstībai un vienmēr meklē individuālu pieeju ikkatram audzēknim, tāpēc mēs garantējam acīmredzamus uzlabojumus bērna attīstībā kā loģiskajā, tā radošajā domāšanā jau pēc 3-4 mēnešiem!

Palīdzi bērnam atklāt savu potenciālu caur prāta treniņiem!

Piesakies bezmaksas Menar nodarbībām un pārliecinies pats, kā Tavs bērns var attīstīt savu prātu nākamajā līmenī!

Kontakti:
Rekvizīti: