Bērnudārzs un interešu izglītības nodarbības Tava bērna attīstībai

Sniedz bērnam iespēju apgūt zināšanas patīkamā veidā!

Multimetode bērnudārzs un Zinību centrs balstīts uz starptautiski pārbaudītām metodēm, lai Tavs bērns varētu pilnvērtīgi augt un atklāt savu patieso potenciālu efektīvāk, pārliecinātāk un aktīvāk.

MENAR Mental Arithmetic metode

Menar nodarbības bērna prāta treniņam

Piedāvājam bērniem vecumā no 5 līdz 14 gadiem aizraujošas nodarbības, lai vērtīgi pavadītu laiku pēc bērnudārza vai skolas. Nodarbību  mērķis ir pēc starptautiski atzītas Mental Arithmetic metodikas attīstīt loģisko un radošo domāšanu, kā rezultātā izdodas veiksmīgi trenēt bērna atmiņu un koncentrēšanās spējas.  

Menar Mental Arithmetic ir īpaša matemātisko sakarību un aritmētisko darbību apgūšanas tehnika, kuras pirmsākumi meklējami senajā Mezopotāmijā aptuveni 3000 gadu pirms mūsu ēras. Šī internacionāli atzītā metodika palīdz izprast skaitļus un ļoti ātri atrisināt matemātiskos uzdevumus, saskaitot vai atņemot gan vienciparu, gan divciparu skaitļus pārsteidzošā ātrumā, izmantojot senos skaitāmos kauliņus – abaku. 

Kā mēs varam palīdzēt

Bērnudārzs

Mūsu bērnudārzs atšķiras ar to, ka ikdienas darbā tiek pielietota Oxford University Press Numicon metode, kas attīsta ne tikai bērna loģisko, bet arī radošo domāšanu. Tāpat papildus tradicionālajai pirmsskolas izglītības programmai latviešu valodā bērni apgūst arī angļu valodu.     

Zinību centrs

Piedāvājam divas starptautiski atzītas izglītības programmas, ko izmanto vairāk kā 15 pasaules valstīs jau 10 gadus. To mērķis ir attīstīt loģisko un radošo domāšanu, lai trenētu bērna atmiņu un koncentrēšanās spējas.

Kāpēc izvēlēties Multimetode?

Pārbaudītas programmas

Piedāvājam starptautiski atzītu un Latvijā vienīgo licencēto Menar un Numicon izglītības programmu jau kopš 2016. gada.

Sertificēti skolotāji

Mūsu komandu veido sertificēti skolotāji, kas rūpīgi seko metodoloģijas attīstībai un vienmēr meklē jaunus veidus, kā palīdzēt bērniem augt.

Individuāla pieeja

Veidojam mazas apmācību grupas, lai varētu nodrošināt patiesi individuālu pieeju ikkatram bērnam pēc viņa iedzimtajām dotībām.

0 +
Gadu pieredze Latvijā
0 +
Bērniem vecumā no 3 līdz 7 gadiem
0 +
Bērni jau apmeklējuši Zinību centra nodarbības
0
Pasaules valstīs izmantota izglītības programma​

“Bērni ir iemācījušies ne tikai rēķināt, bet ir ievērojami uzlabojušās koncentrēšanās spējas skolā”

“No sirds rekomendēju Menar mentālās aritmētikas skoliņu. To apmeklē abi mani bērni jau otro gadu. Bērni ir iemācījušies ne tikai rēķināt (jūtu, ka ļoti drīz es vairs nevarēšu viņiem tikt līdzi 🙂), bet ir ievērojami uzlabojušās koncentrēšanās spējas skolā, kas arī bija galvenais iemesls, kāpēc izvēlējāmies Menar. Bērni ar patiesi lielu prieku dodas uz Menar nodarbībām. Paldies skolotājai Alīnai!”

- Zane Apsīte -

Ko bērns iegūst, mācoties pie mums

Acīmredzami rezultāti

Mūsu ilggadējā pieredze rāda, ka šajā laikā sekmes skolā uzlabojas dažādos mācību priekšmetos.

Sertificēti pasniedzēji

Savā komandā esam sapulcējuši augsti sertificētus profesionāļus, kas nebaidās no izaicinājumiem, ir apguvuši metodikas vissmalkākās nianses un mīl darbu ar bērniem.

Pielāgota programma

Nodrošinām individuālu pieeju katram bērnam, īpašu uzmanību pievēršot bērna iedzimtajām dotībām un dinamikas izvērtējumam pirmo nodarbību laikā.

Droša un mūsdienīga vide

Iespēja apmeklēt nodarbības klātienē Rīgas centrā mājīgās, gaišās tikko izremontētās telpās ar plašu, drošu rotaļu laukumu slēgtā iekšpagalmā.

Ērta atrašanās vieta

Klātienes nodarbības atrodas ērtā vietā Rīgas centrā un Pārdaugavas filiālēs ar bezmaksas autostāvvietu.

Iespēja mācīties attālināti

Piedāvājam iespēju piedalīties nodarbībās arī attālināti online no jebkuras vietas Latvijā, saņemot apmācībai nepieciešamos materiālus.

Ieskaties bērnudārza ikdienā

[neesmu pārliecināta, vai liekam home skatā tik daudz bildes, bet kaut ko no reālā vajadzētu. Maybe to ilustrāciju vietā augstāk vnk bildes salikt...]

Sazinies ar mums!

Aizpildi pieteikuma formu un mēs ar Tevi sazināsimies 24 stundu laikā, lai uzklausītu Tavas vēlmes, precīzāk pastāsītu par bērnudārzu vai zinību centru un norunātu ērtāko laiku pirmās bezmaksas apmeklējumam, lai vari piedzīvot mūsu metodiku pats savām acīm.

Bezmaksas piedāvājumā iekļauts:

Garantējam acīmredzamu rezultātu

Mūsu sertificētie skolotāji rūpīgi seko metodoloģijas attīstībai un vienmēr meklē individuālu pieeju ikkatram audzēknim, tāpēc mēs garantējam acīmredzamus uzlabojumus bērna attīstībā kā loģiskajā, tā radošajā domāšanā jau pēc pirmā apmācību mēneša!

Palīdzi bērnam atklāt savu potenciālu!

Sazinies ar mums un pārliecinies pats, kā Tavs bērns var attīstīt savu prātu nākamajā līmenī!

Kontakti:
Rekvizīti:
Scroll to Top