[img height="1" width="1" style="display:none" ]https://www.facebook.com/tr?id=303358887412238&ev=PageView&noscript=1[/img]
BĒRNUDĀRZS LOĢISKĀS UN RADOŠĀS DOMĀŠANAS ATTĪSTĪBAI

Iemāci savam bērnam iepazīt pasauli aizraujoši un priekpilni "Multimetode" bērnudārzā!

Baltijā pirmais Numicon bērnudārzs ir īstā vieta bērniem pirmsskolas vecumā, kur veidot vispusīgu pasaules uztveri, ļaujot bērnam augt katram savā tempā, īpašu uzmanību veltot bērna iedzimtajām dotībām un dinamikas izvērtējumam, kā arī trenējot atmiņu un loģisko domāšanu radošā, attīstību veicinošā veidā.

📍 Rīgas centrā 

Indrānu iela 13, Rīga

📍 Pierīgā  
Elenburgas iela 45, Upesciems

Kā padarīt bērna pasaules izzināšanu radošu un patīkamu?

Ikviena bērna attīstībā svarīgi ir ieliktie zināšanu pamati – tāpat arī mīlestība pret mācīšanos. Mācīšanos izzināt sevi, lietu dabiskās kārtības un pasauli sev apkārt. Viens no mūsdienu pasaules lielākajiem stūrakmeņiem ir bērna ieinteresēšana jebkurā mācību procesā. Laikā, kad bērna uzmanības ilgums arvien sarūk, tradicionālās metodes vairs nestrādā, un ir nepieciešams meklēt jaunas un radošas pieejas, kas parāda, ka mācīties ir patiesi interesanti.

Šobrīd, kad gandrīz nekas nevar notikt bez digitālās pasaules izmantošanas, aktuāls ir jautājums kā bērnam nezaudēt prāta asumu un radošu pieeju? Kā palīdzēt bērnam sagatavoties skolai ne vien akadēmisko zināšanu, bet arī emocionālās un radošās stabilitātes jomā?

RADOŠA BĒRNU SAGATAVOŠANA SKOLAI

Bērnudārzs ar pievienoto vērtību

“Multimetode” ir pirmais bērnudārzs Rīgā un Baltijā, kurā papildus tradicionālajai Latvijas pirmsskolas programmai latviešu valodā tiek pielietota Numicon metode un arī mācības angļu valodā, palīdzot bērnam ne vien veiksmīgāk uztvert skaitļu pasauli un aktīvi izzināt notiekošo ap sevi, bet arī attīstīt loģisko un radošo domāšanu, kā arī atmiņu un valodu.

Numicon ir Oksfordas Universitātē izstrādāta un starptautiski atzīta metode, kuras laikā tiek izmantotas īpašas Numicon figūras, kas palīdz bērnam izprast skaitļus un matemātiskās darbības, kā arī izzināt apkārtējo pasauli ar lielu interesi. Šī pieeja māca apgūt abstraktus konceptus darot, redzot, taustot un jūtot, runājot un arī lasot.

0 +
gadu pieredze Latvijā
< 0
līdz 16 bērniem grupā
0 +
bērniem vecumā no 1.5 līdz 6 gadiem
0 +
pasaules valstīs atzīta Oksfordas izglītības metode

“Multimetode” – bērna ceļš uz izaugsmi!

Izvēloties bērnudārzu “Multimetode”, kura ikdienas darbā tiek pielietota Numicon metode, bērns:

Iemīl mācīšanās procesu

Izmantojot nestandarta mācību pieejas, bērns pasauli un dažādus procesus iemācās izzināt ar lielu interesi.

Veido un attīsta domāšanu

Pateicoties Numicon pieejai, bērns matemātiku un citus virzienus iemācās izprast, efektīvi attīstot ne tikai bērna loģisko, bet arī radošo domāšanu.

Sagatavo bērnu skolai

Savlaicīgi veidojot bērna pārliecību par savām spējām un attīstot viņa talantus, tiek radīti spēcīgi pamati turpmākajām mācību gaitām.

Loģiskajā domāšanā ir spēks!

Bērnudārza ikdienas darbā izmantojam vairākas Numicon pieejas:

Multisensoras aktivitātes

Ikdienas darbā ar bērniem izmantojam īpašās Numicon figūras dažādās aktivitātēs. Tās palīdz bērniem veiksmīgāk izprast skaitļus, matemātiskās darbības, mērvienības un ģeometriskās figūras, kā arī izpētīt apkārtējo pasauli, attīstot gan loģisko domāšanu, gan atmiņu un koncentrēšanās spējas. 

Komunikācija – panākumu atslēga

Numicon pieejā zelta vērtība ir arī komunikācija un vispusīga domāšana, jo aktīva saruna veicina bērna patstāvīgu spriestspēju. Ņemot vērā Oksfordas ekspertu ieteikumus bērnu valodu apguves efektivitātei, esam ieviesuši mūsu bērnudārzā angļu valodu kā svešvalodu, kas tiek apgūta gan nodarbībās, gan ikdienas pastaigu vai rotaļu laikā.

Es daru, varu un māku!

Numicon pieejā bērni pamata prasmes apgūst caurvijus – darot, sajūtot, redzot, domājot, runājot, lasot un rakstot. Apgūstot prasmes šādā veidā, bērns tās iemācās izmantot patstāvīgi. Mūsu bērnudārzā akcents tiek likts uz pašpārliecinātības veidošanu un stiprināšanu. Katra bērna pārliecinātība par savām spējām kalpos kā spēcīgs balsts arī turpmākajā mācību procesā.

Atsauksmes

"Kā Rēzijas vecāki esam ļoti lielā sajūsmā par bērnudārzu "Multimetode". Bērns ļoti progresējis, palicis daudz drošāks, atvērtāks. Daudz apguvis, gan praktiskās iemaņas, gan svešvalodas. Ēšana restorāna līmenī, skatoties ēdienkarti. Ļoti laba lokalizācija uz klusās Indrānu ielas. Bērni ļoti daudz laika pavada ārā, svaigā gaisā. Ļoti labas un kreatīvi domājošas bērnudārza audzinātajas. Bērns mājās par viņām tik runā. Redzams, ka bērniem tur ļoti patīk."
– Rēzijas vecāki -
“Esmu trīsgadnieces mamma un esmu ļoti priecīga, ka izvēlējāmies Multimetodi! Ļoti individuāla attieksme, pretīmnākoši skolotāji un ļoti daudz un dažādas aktivitātes, kurā ar vislielāko prieku piedalās meita! Ir prieks, ka izmantotās metodes ir tik viegli uztveramas, ka, piemēram, matemātika ir ikdienas sastāvdaļa arī mājās. Ja pirmdienās, kad ir jāiet uz bērnudārzu, bērnam ir smaids pa visu seju un viņa ar nepacietību gaida brīdi, kad varēs turp doties - tad vecākiem ir sirds mierīga!”
- BARBA, DĀRTAS MAMMA -
“Šobrīd esmu ļoti apmierināta ar dārziņa izvēli. Meita ir sajusmā, redzu ka viņai ļoti patīk tur atrasties. Iepriecina arī fakts ka strādā jaunas un foršas meitenes, var redzēt ka viņām patīk savs darbs un bērni, kas ir ļoti svarīgi strādājot dārziņā. Ir sajūta, ka Multimetodei ir svarīgi , lai bērniem ir labi un interesanti atrodoties dārziņā. Tā nav vienkārši vieta, kur atvest bērnus, lai tie atsēž laiku, līdz vecāki būs tiem pakaļ. Tās ir viņu otrās mājas! Paldies par tik foršu vidi, attieksmi :)”
- Kristīne Druva, Rejas mamma -
"Multimetode ir brīnišķīgs bērnudārzs visos aspektos! Pielāgošanās periods pagāja nemanāmi: manai četrgadīgajai meitai viss patika jau no pirmās dienas, staigā ar prieku, brīvdienās pietrūkst draugu un pedagogu. Mums “Multimetodes” bērnudārza galvenie ieguvumi ir mūsdienīga pieeja pirmsskolas izglītībai, jaunie radošie skolotāji un palīgi, paplašināta izglītības programma, neliels bērnu skaits grupā, latviski runājoša vide (mēs nesen no Krievijas pārcēlāmies uz Latviju un mācāmies latviešu valodu), atsevišķa ēka klusā, zaļā ielā pie parka ar savu rotaļu laukumu slēgtā zonā un autostāvvietu, kā arī mājīgas grupiņas ar mūsdienīgu dizainu un aprīkojumu. Pirmo pāris mēnešu laikā mana meita latviešu valodu apguva no nulles pietiekamā līmenī, lai iepazītos, spēlētos un sazinātos pati, nepārejot uz krievu valodu. Un visi viņu saprot - esmu sajūsmā! Tagad viņas sociālizēšanos neierobežo valodas barjera. Pēc astoņu mēnešu apmeklējuma “Multimetodē” bērns jau brīvi runā, labi lasa, skaita, komponē un dzied dziesmas latviešu valodā un pat nedaudz angļu valodā. Viņa īpaši mīl sportu, mūziku un radošās aktivitātes. Mēs ļoti priecājamies, ka esam izvēlējušies tieši šo bērnudārzu, varam droši ieteikt visiem!"
– Lada Sokolova -
“Bērns izvēlējās doties uz bērnudārzu, tā vietā, lai paliktu laukos pie saviem foršajiem, mīlošajiem vecvecākiem. Tieši tik ļoti mūsu meitai patīk Multimetodē! Šķiet, ka bērna prasmes aug pa dienām – teju katru dienu ir kāds jauns pārsteigums, ko mūsu trīsgadnieks jau iemācījies – skaitīšana, burti, zīmēšana, dziesmas, dejas, sporta elementi. Audzinātājas ir atsaucīgas un pozitīvas, vienmēr izdomā jaunus uzdevumus un rada svētkus. Viņas vienmēr ar smaidu sagaida un ar smaidu pavada gan savas, gan pārējo grupu bērnus. Redzu, kā mans bērns droši dodas audzinātājām gan prasīt jautājumus, gan dalīties piedzīvotajā. Un audzinātājas ar patiesu interesi to uzklausa un priecājas līdzi. Ļoti novērtējam plašās, gaišās telpas! Arī pagalms, kas šķietami no malas izskatās pēc plika, bruģēta stāvlaukuma, pārtop un atdzīvojas, līdzko tajā ierodas bērni. Mantas, ko bērni ārā var izmantot, mainās un pielāgojas pašu bērnu vēlmēm. Šeit viss ir iekļauts cenā, tādēļ beigu beigās sanāk maksāt līdzīgi kā citur, tikai ar vienu kopīgu maksājumu un bez liekas bērnu vadāšanas uz nodarbībām. Šis ir otrais bērnudārzs, ar kuru man ir regulāra komunikācija, un no visas sirds varu ieteikt Multimetodi kā atsaucīgu, radošu, azartisku un bērnus mīlošu vietu! Mēs Multimetodi iesakām ne vien saviem draugiem, bet arī paši sev – no rudens arī mūsu jaunākā atvase pievienosies kolektīvam.”
- Marta Kāle, Emmas mamma -

“Lielisks bērnudārzs, uz kuru trīsgadniece labprāt ietu arī brīvdienās!”

– Barba Zeme -

Kāpēc izvēlēties “Multimetodes” bērnudārzu?

Vispusīga pamata prasmju apgūšana

Profesionāli un sertificēti skolotāji

Aizraujoša ikdiena, kas sagādā prieku

Dažādi attīstošie pulciņi

Plašs rotaļu laukums klusā pagalmā

Droša vide attīstībai

Ieskaties

Kā tas notiks?

1. Aizpildi anketu

Aizpildi konsultācijas pieteikuma anketu zemāk, un mēs ar Tevi sazināsimies pēc iespējas drīzāk, lai norunātu visērtāko sarunas laiku

2. Dodies uz sarunu

Sarunas laikā kopīgiem spēkiem izkristalizēsim Tava bērna vajadzības, parādīsim telpas, kā arī pastāstīsim vairāk par bērnudārza darbību un Numicon metodi

3. Pieņem lēmumu

Pēc sarunas Tev būs iespēja apdomāt, vai vēlies uzsākt sadarbību ar mums un padarīt sava bērna nākotni gaišāku

Cenrādis

Mēneša maksa par bērnudārzu:

520 € *

Mēneša maksa par Numicon un angļu valodas nodarbībām:

100 € **

* Mēneša maksa tiek samazināta, ņemot vērā pašvaldības un valsts līdzfinansējumus:

  • Pašvaldības līdzfinansējums, 1,5-6 gadus veciem bērniem. Tiek ņemta vērā jebkura pašvaldība, kurā bērns ir deklarēts.
  • Valsts līdzfinansējums, 5-6 gadus veciem bērniem.

** Par Numicon un angļu valodas nodarbībām iespējams atgūt 20%, rēķinus iesniedzot VID.

Mēneša maksājumi tiek piemēroti 12 mēnešus gadā.

Mēneša maksājumi netiek samazināti, ja bērns slimo.

Mēneša maksājumi tiek samazināti uz 150 €, ja bērns neapmeklē bērnudārzu mēnesi un vairāk, taču vēlās saglabāt vietu.

Bērna ēdināšana dienā (brokastis, pusdienas, launags):

Rīgas centrs - 6 € *
Pierīga - 7 € *

* Maksa tiek samazināta, ņemot vērā pašvaldības līdzfinansējumu.

Ikgadējā maksa par mācību materiāliem :

120 €

Piesakies sarunai jau tagad!

Aizpildi pieteikuma anketu, un mēs ar Tevi sazināsimies pēc iespējas drīzāk, lai norunātu visērtāko sarunas laiku!

Tās laikā:

Bērna izaugsme garantēta!

Rūpīgi sekojot līdzi metodoloģijas attīstībai, mūsu profesionālie pedagogi vienmēr katram audzēknim izmanto individuālu pieeju. Mēs ļaujam bērniem attīstīties katram savā tempā, īpašu uzmanību pievēršot bērna iedzimtajām dotībām un dinamikas izvērtējumam.

Iemāci savam bērnam iepazīt pasauli aizraujoši un priekpilni!

Piesakies uz tikšanos ar mūsu vadītāju un veido sava bērna izaugsmi jau tagad!

Biežāk uzdotie jautājumi

Šeit atradīsi atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. Ja neatrodi atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem, droši sazinies ar mums:

Maksa par mācību materiāliem ir 120 EUR, un tā ir jāveic vienu reizi gadā.

Jā, Numicon metode ir starptautiski atzīta un pielietota metode mācību procesā jau vairāk nekā 25 pasaules valstīs kopš 1996. gada.

Bērnudārza ikdienas darbā ir iekļauta matemātika, daba, valodas, dažādi mākslas veidi un fiziskās aktivitātes, palīdzot bērnam atrast tieši tos virzienus, kuros tā talants izpaužas visspilgtāk.

Ikvienam mūsu bērnudārza audzēknim garantējam pilnīgu drošību gaišās, mājīgās, tikko izremontētās telpās ar daudzfunkcionālu zāli un noslēgtu iekšpagalmu bērnu rotaļām.

Kontakti:
Rekvizīti: